• https://www.facebook.com/OrganiizasyonDugunTakip/

İşiniz Bize Emanet

Hoş geldiniz!

Organizasyon Takip Programları Avantajları

Organizasyon Takip Programı

Türkiye’de İlk ve Tek !!!

Sadece organizasyon firmaları için geliştirilmiş olan Organizasyon Takip Programımız sizlerle.

Organizasyon Takip Programı avantajları

1-      Gelişmiş takvim özelliği ile tek bakışta

 1. a.       Onay bekleyen organizasyonlar             
 2. b.      Onaylanmış organizasyonlar
 3. c.       Tamamlanmış organizasyonlar

Hepsini aynı ekranda rahatlıkla görebilirsiniz.

Onay bekleyen organizasyonlar TURUNCU

Onaylanan organizasyonlar YEŞİL

Tamamlanmış organizasyonlar MAVİ renklerle gösterilirler.

Hepsi bu kadar mı? Tabi ki değil!

Yine aynı takvim üzerinde dini günler PEMBE

Resmi tatiller TURKUAZ ile gösterilir. Bu sayede organizasyon işi aldığınız gün özel bir gün ise dikkatinizden kaçmamış olur.

2-      Organizasyon görüşmenizi sadece iki dakika içinde tüm detaylarıyla oluşturabilirsiniz.

-          Takvimde dilediğiniz gün üzerine çift tıklayarak açılan proje bilgileri penceresinde proje ekle butonuna tıklamanız yeterli, artık hazırsınız.

-          Bu ekrandan

 • Organizasyonun başlama bitiş tarih ve saatleri
 • Organizasyonun türü
 • Kişi sayısı
 • Organizasyon yeri
 • Müşteri bilgileri
 • Yiyecek içecek bilgilerini kolayca aktarma
 • Sunacağınız servis-hizmet bilgilerine ekleme
 • Ekstralar (Volkan, havai fişek, uçan balon) hepsini seçerek ekleyebilirsiniz
 • Özel istekler (palyaço, nedime, davulcu kız) ne isterseniz seçmeniz yeterli
 • Ekipmanlarınız (taht, düğün-nişan masası, taht-ı revan) istediğinizi seçip ekleyebilirsiniz ve daha birçok detay…

Dilediğinizi seçip ekledikten sonra kaydet butonuna bastığınızda organizasyon detayları ve müşteri bilgilerinin yazılı olduğu formunuz otomatik olarak hazırlanır. Dilerseniz hemen yazdırabilir ve müşteriye verebilirsiniz bu esnada hazırlanan formun bir kopyası müşterinin e-mail adresi varsa otomatik olarak e-mail adresine gönderilecektir.

3-      Kaydettiğiniz organizasyonla ilgili senet hazırlamak SENET butonuna tıklamanız yeterli program otomatik olarak verileri çekip senet i size sunacaktır.

4-      Kaydettiğiniz organizasyonda görevlendirmek istediğiniz daimi ve part - time personelleri ve görevlerini otomatik olarak listeden seçebilir ve ücret bilgilerinizi de yazabilirsiniz. Yaptığınız bu işlem otomatik olarak detaylarıyla beraber personellerinizin hesabına işlenir.

5-      Kaydettiğiniz organizasyon otomatik olarak ilgili müşterinizin CARİ hesabına işlenir. Bu sayede siz veresiye takip ya da müşteri takip gibi bir programa ASLA ihtiyaç duymazsınız.

6-      Kaydettiğiniz organizasyonun tarihi gelmeden 10 gün önce Otomatik Hatırlatma Sistemi devreye girer ve yaklaşan organizasyonları size hatırlatır.

7-      Kaydettiğiniz organizasyonla ilgili giderleriniz varsa onları da Gider Kaydet butonuna tıklayarak giderlerinizi listeden seçerek girebilir ve bu sayede otomatik olarak organizasyonun maliyetini ve kârınızı net olarak görebilirsiniz.

8-      Kaydettiğiniz organizasyonda bütün gelir ve giderler şirketinizin Kasa – Banka işlemlerine otomatik olarak eklenir ve siz bir daha gelir – gider hesaplamakla uğraşmazsınız.

9-      Yaptığınız bütün işlemler programımız tarafından otomatik olarak bilgisayarınızın C – D – E sürücülerinin tamamına yedeklenir, aynı zamanda GMAİL hesabınız varsa otomatik olarak mail hesabınıza da yedek alınır. Bu sayede bilgisayarınız herhangi bir şekilde zarar görse de, bozulsa da siz mail hesabınızdaki yedek sayesinde hiç veri kaybı yaşamazsınız.

10-  Organizasyon takip programı sadece sizin bilgisayarınıza kurulur ve orada çalışır. Yani şirket bilgileriniz internet ortamında, başka kişilerin yönetiminde değildir. Güvenliğiniz ve şirket mahremiyetiniz bizim için önemli…