• https://www.facebook.com/OrganiizasyonDugunTakip/

İşiniz Bize Emanet

Hoş geldiniz!

Düğün Takip Programı Avantajları

Düğün Takip Programı

Sadece Düğün Salonları için geliştirilmiş olan Düğün Takip Programımız sizlerle.

Düğün Takip Programı avantajları

1-      Gelişmiş takvim özelliği ile tek bakışta

 1.       Düğünler
 2.       Kınalar
 3.       Nişanlar
 4.       Sünnetler
 5.       Diğer Etkinlikler

Hepsini aynı ekranda rahatlıkla görebilirsiniz.

Düğünler PEMBE

Kınalar YEŞİL

Nişanlar TURUNCU

Sünnetler TURKUAZ

Diğer Etkinlikler MOR ve Dini Günler ile Resmi Tatiller farklı renklerle gösterilir.

Hepsi bu kadar mı? Tabi ki değil!

Yine aynı takvim üzerinde günler üzerinde sadece gündüz bir etkinlik varsa “G” , sadece akşam bir etkinlik varsa “A” ile yada ilgili günde hem gündüz hem akşam bir etkinlik varsa “D” harfi ile sembolize edilir.

2-      Proje  görüşmenizi sadece iki dakika içinde tüm detaylarıyla oluşturabilirsiniz.

-          Takvimde dilediğiniz gün üzerine çift  tıklamanız yeterli, artık hazırsınız.

-          Bu ekrandan

 • Proje(Düğün, Kına, Nişan, Sünnet v.b.) tarihi
 • Proje(Düğün, Kına, Nişan, Sünnet v.b.) türü
 • Kişi sayısı
 • Salon Bilgisi
 • Müşteri bilgileri
 • Yiyecek içecek bilgilerini kolayca aktarma
 • Sunacağınız servis-hizmet bilgilerine ekleme
 • Ekstralar (Volkan, havai fişek, uçan balon) hepsini seçerek ekleyebilirsiniz
 • Özel istekler (palyaço, nedime, davulcu kız) ne isterseniz seçmeniz yeterli
 • Ekipmanlarınız (taht, düğün-nişan masası, taht-ı revan) istediğinizi seçip ekleyebilirsiniz ve daha birçok detay…

Dilediğinizi seçip ekledikten sonra kaydet butonuna bastığınızda proje detayları ve müşteri bilgilerinin yazılı olduğu formunuz otomatik olarak hazırlanır. Dilerseniz hemen yazdırabilir ve müşteriye verebilirsiniz bu esnada hazırlanan formun bir kopyası müşterinin e-mail adresi varsa otomatik olarak e-mail adresine gönderilecektir.

3-      Kaydettiğiniz proje ilgili senet hazırlamak SENET butonuna tıklamanız yeterli program otomatik olarak verileri çekip senet i size sunacaktır.

4-      Kaydettiğiniz proje de görevlendirmek istediğiniz daimi ve part - time personelleri ve görevlerini otomatik olarak listeden seçebilir ve ücret bilgilerinizi de yazabilirsiniz. Yaptığınız bu işlem otomatik olarak detaylarıyla beraber personellerinizin hesabına işlenir.

5-      Kaydettiğiniz proje otomatik olarak ilgili müşterinizin CARİ hesabına işlenir. Bu sayede siz veresiye takip ya da müşteri takip gibi bir programa ASLA ihtiyaç duymazsınız.

6-      Kaydettiğiniz projenin tarihi gelmeden 10 gün önce Otomatik Hatırlatma Sistemi devreye girer ve yaklaşan projeleri size hatırlatır.

7-      Kaydettiğiniz projeyle ilgili giderleriniz varsa onları da Gider Kaydet butonuna tıklayarak giderlerinizi listeden seçerek girebilir ve bu sayede otomatik olarak Projenin(Düğün, Kına, Nişan, Sünnet v.b.) maliyetini ve kârınızı net olarak görebilirsiniz.

8-      Kaydettiğiniz Projenin(Düğün, Kına, Nişan, Sünnet v.b.) bütün gelir ve giderler şirketinizin Kasa – Banka işlemlerine otomatik olarak eklenir ve siz bir daha gelir – gider hesaplamakla uğraşmazsınız.

9-      Yaptığınız bütün işlemler programımız tarafından otomatik olarak bilgisayarınızın C – D – E sürücülerinin tamamına yedeklenir, aynı zamanda GMAİL hesabınız varsa otomatik olarak mail hesabınıza da yedek alınır. Bu sayede bilgisayarınız herhangi bir şekilde zarar görse de, bozulsa da siz mail hesabınızdaki yedek sayesinde hiç veri kaybı yaşamazsınız.

10-  Düğün Takip Programı sadece sizin bilgisayarınıza kurulur ve orada çalışır. Yani şirket bilgileriniz internet ortamında, başka kişilerin yönetiminde değildir. Güvenliğiniz ve şirket mahremiyetiniz bizim için önemli…